• 0555 805 26 72
  • info@degerkromaj.com.tr

Kromaj

Kromajda Kaliteli Hizmet

  • kromajda kaliteli hizmet 1
  • kromajda kaliteli hizmet 2
  • kromajda kaliteli hizmet 3

Değer Galvano Metal Kaplama

Krom Kaplama, Nikel Kaplama, Asitli Çinko, Çinko Fosfat, Polisaj ve Mangan Fosfat işlemlerinde uzman kadromuz ve güçlü ekipmanlarımızla, İZMİR’de Kaplama hizmeti vermekteyiz.

değer kromaj
kromaj ve kaliteli işçilik

Kromaj ve Kaliteli İşçilik

Çalışkan ve işinde hassas ekibimizde, Kromaj piyasasında müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. İzmir’de Krom Kaplama alanında endüstriyel alanda bir çok ihtiyacı karşılıyoruz. Güçlü, kendinden emin ve işinin arkasında olduğumuz gibi, Kromaj sektörüne rekabet de getiriyoruz.

Üreten, Gelişen ve İnançla Çalışan

Her işi özen ve itinayla, tek tek işleyerek ve bir çok işlemden geçirerek hazırlıyoruz. Krom Kaplama, Nikel Kaplama, Çinko Kaplama, Çinko Fosfatlama, Mangan Fosfatlama ve Polisaj işlemlerinde, tüm gereksinimleri karşılayan ve işi zamanında teslim etmeyi prensip edinmiş bir şirketiz.

kromaj üreten gelişen çalışan
  • kromaj 1
  • kromaj 2

Çağımızda, işlevsellikle birlikte, tasarım, dizayn ve görünüşün de önemli olduğu gerçeği, üreticilerin, kullandığı malzemelerin parlaklığa, dayanıklılığa ve benzeri bir çok konuda dış yüzeylerinin neyle kaplandığına da önem göstermeye başladığını söyleyebiliriz. Krom Kaplama, Nikel Kaplama, Çinko Kaplama, Çinko Fosfatlama, Mangan Fosfatlama ve Polisaj işlemlerinin bir çok alanda kullanıldığı ve bazı sektörlerde hayati önem taşıdığını biliyoruz. Bu nedenle de İzmir’ de kaplama ihtiyacını karşılamak ilk hedefimiz olmuştur.

Bu alanda Türkiye’nin genelinden müşterilerimize hizmet sunduğumuz gibi, sabit ve oturmuş müşteri portföyümüze yeni müşteriler eklemenin de mutluluğunu yaşıyoruz.